0000 Layer-Comp-10000 Layer-Comp-1 aktyaknaya-propoved0000 Layer-Comp-1

 

«Кольорові спогади» - виставка пам'яті Матвія Когана-Шаца

23 січня у Національному музеї «Київська картинна галерея», що на вул.Терещенківська, 9, відкриється виставка картин, присвячена пам’яті видатного українського художника-живописця радянського періоду, киянина, Матвія Когана-Шаца (1911-1989 р.р.).

koganshatz723

Творчість художника належить до скарбниці українського живопису, але на даний час переважна більшість картин (біля 400 робіт) цього художника вже недосяжна для вітчизняних любителів живопису та колекціонерів, бо вони вивезені за межі України і прикрашають закордонні приватні колекції. Тому виникла ідея познайомити сучасних українців з тим великим надбанням художника, з тими творами, які вже не можливо побачити в жодному музеї України.

Цю ідею реалізували сучасні українські художники, члени професійної спілки художників, громадські діячі, подружжя, Костянтин та Світлана Шаповалови за підтримки Національного музею «Київська картинна галерея», який нещодавно носив назву Київський національний музей російського мистецтва.

На виставці будуть представлені картини по мотивам саме тих робіт Матвія Когана-Шаца, що були вивезені за кордон. Вони виконані пензлем ініціаторів виставки, Костянтином та Світланою Шаповаловими. Таким чином, відвідувачі мають можливість ознайомитися з широкою палітрою творів цього видатного художника.

Частину залишившихся в Україні картин М.Когана-Шаца можна побачити в експозиціях Національного художнього музею країни, Бердянському, Миколаївському, Полтавському художніх  музеях, Алупкинському палаці-музеї.

Очікується, що виставка буде цікавою і яскравою, які і роботи самого М.Когана-Шаца, адже він писав виключно пейзажі, насичені яскравими колоритами, дивними нюансами кольорів, полутонів та віддзеркаленням світла.

Запрошуємо киян та гостей міста відвідати виставку!

Виставка триватиме з 23 січня по 6 лютого 2018 року з 10:00 до 17:45 (вхід до 17:00)

за адресою: м.Київ, вул.Терещенківська, 9,  Національний музеї «Київська картинна галерея»

Відкриття виставки 23 січня о 18.00 годині.

Вартість квитків – 35 грн., для студентів – 12 грн., для пенсіонерів – 5 грн.

 

Важная новость

MorningStar

Сонм пророков

  • sonm-prorokov
  • Итоги событий

  • Интервью участников и организаторов

Клип группы прославления